Food court OC Nový Smíchov

V druhém kvartálu roku 2020 jsme jako subdodavatelská firma realizovali sádrokartonové práce do food court OC Nový Smíchov.

Naše dodávka spočívala ve vytvoření sádrokartonových rovných a oblých podhledů, oblouků a voidů, které prochází přes všechny tři patra OC. V sádrokartonových podhledech jsou zabudované veškeré moderní technologie poskytující bezpečnost a kvalitu obchodních center. Můžeme zde najít automatické protipožární clony, springlery, VZT technologii a LED osvětlení v délce až 250bm. Protipožární čidla s pohybovými senzory nejsou výjimkou. Největší výzvou celé realizace byly již zmíněné voidy, na jejichž hranách je instalováno skleněné zábradlí. Kolem celé kotevní konstrukce jsme vytvořili sádrokartonové čílko.

Tato práce musela být striktně prováděna v nočních hodinách, aby se nenarušoval běžný chod obchodního centra. Dále bylo třeba dbát na zvýšenou bezpečnost, jelikož práce probíhaly 20m nad zemí na speciálně vystvavených lešeních pro voidy.

Pokud budete někdy obědvat/večeřet v OC Smíchov a podíváte se nad sebe, tak si snad na nás vzpomenete. Protože to jsme zrealizovali pro Vás my.

KONTAKT:

instagram: constructmen_cz

email: info@constructmen.cz

tel.: +420 776 130 739

1 názor na “Food court OC Nový Smíchov”

Diskuze