Spolupracujeme

V loňském roce 2020 jsme navázali dvě nové spolupráce, které nám dělají radost.

Epoxers

Eshop

V Epoxers jsou kluci šikovní a proto jsme s nimi navázali spolupráci. Pokud hledáte nějaký designový a zajímavý doplněk do Vašeho bydlení, tak tvorba v Epoxers je přímo pro Vás. Krásné, kvalitní dřevo z epoxidovou pryskyřicí ozáří každou mísnost do které vstoupíte. 

Za vznikem stojí spojení malé stavební firmy a rodinného truhlářství s 90letou historií. Již v roce 2016 jsme chtěli vytvářet bytové doplňky za použití epoxidu. Célé roky jsme pak zkoumali, experimentovali a zlepšovali jsme se a dnes vytváříme stylové, originální jídelní stoly a ostatní nábytek v kombinaci prémiového dřeva a epoxidu. Vlastníme certifikaci a pravidelně jezdíme na školení epoxidových pryskyřic, aby jsme byli schopni Vám nabídnout high level kvality našich výrobků.

Vše začalo na zakázkové výrobě, ale to je ovšem minulost a v našem eshopu najdete skladový nábytek, který je k dostání do jednoho týdne od objednání. Na jídelní stoly si můžete zvolit podnoží dle Vašeho gusta.

Piskač interiér

Truhlářství

V roce 2020 jsme zahájili spolupráci s truhlářstvím Piskač. Takové spojení přinese pouze užitek. Máte od nás již vše doma zařízeno? Potřebujete novou kuchyni, postel, poličky či nábytek na míru? Tak právě proto spolupracujeme s truhlářstvím Piskač. Abyste měli zase o starost míň.